Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama uygulaması çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Haşere ilaçlama için türleri sıralamak haşere türleri hakkında geniş bir bilgiye sahip olmak gerekir. İlaçlama eskisi kadar zor bir işlem olmasa da ilaçlama hizmeti verecek firmanın bakanlık onaylı firma olmasını gözetmelisiniz.

Karınca ilaçlama : Karınca ilaçlama uygulaması basit bir uygulama olup doğru karınca ilaçlama uygulaması yapılmazsa sorun tekrarlayabilir. Bu nedenle karınca ilaçlama uygulamasını teknik donanımı yeterli şirketleri yaptırmak gerekir.

 Arı ilaçlama : Arı ilaçlama uygulaması öncelikle doğru ekipman ve tecrübe gerektirir. Arı ilaçlama uygulaması sadece ilaçlama yaparak çözüme kavuşturulamaz. Arı ilaçlama uygulamasını yapacak kişi arı ilaçlama uygulaması yapmadan evvel doğru bir keşif yapması gerekir

Gümüş böceği ilaçlama : Gümüş böceği ilaçlama halk arasında gümüşçün böceği ilaçlama olarak ta bilinir. Basit bir uygulama olup kokusuz ilaçlama yapmak suretiyle çözüme kavuşturulur. Gümüşçün böceği ilaçlama kesinlikle sıvı olarak yapılmalıdır.

 Tahtakurusu ilaçlama : Tahtakurusu ilaçlama uygulaması haşere ilaçlamaları arasında en zorudur. Tahtakurusu ilaçlama her zaman tek seferde çözüme kavuşmayabilir. Tahtakurusu ilaçlama yapılmadan önce iyi bir gözlem ve hane sahibinin şikayetleri iyi dinlenmeli, sonrasında tahtakurusu ilaçlama yapılmalıdır.

 Pire ilaçlama : Pire ilaçlama uygulaması çok basit bir uygulama olup tek seferde pire ilaçlama yaparak sizi pire derdinden kurtarıyoruz. Bakanlık onaylı firmamız halk sağlığı ilaçları kullanarak garantili pire ilaçlama uygulaması yapmaktadır.

Hamamböceği ilaçlama : Hamamböceği ilaçlama halk arasında kalorifer böceği ilaçlama yada kakalak ilaçlama olarak ta bilinir. Sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama şeklinde mümkünse kokulu olarak ilaçlanmalıdır. Hamamböceği ilaçlama profesyonellik gerektirir, Tecrübe gerektirir, ekonomik hamamböceği ilaçlama yapılmalı fırsatçılıktan uzak durulmalıdır. Hamamböceği ilaçlama uygulaması yaptırmadan garantili hamamböceği ilaçlama uygulaması mı muhakkak teyit edin.

 Akrep ilaçlama : Akrep ilaçlama uygulaması  süreklilik ihtiva eden bakanlık onaylı kuruluşlarca, fısatçılık yapılmadan  ekonomik akrep ilaçlama yapılmalıdır. Üç ayda bir akrep ilaçlama uygulamasının yenilenmesi şarttır. Akrep ilaçlama insan hayatı ve yaşam kalitesi açısından çok önem taşımaktadır.

 Sinek ilaçlama : Sinek ilaçlama uygulaması için sinek ilaçlama yapılacak alanda sinek türleri tespit edilip ondan sonra sinek ilaçlama yapılmalıdır. Üvez ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, karasinek ilaçlama uygulamalarından birine karar verilmelidir.