İş Yeri İlaçlama

İşyeri ilaçlama, sağlığımız için ciddi önem arz eder. İşyerimizde çeşitli böcekler bulunabileceği gibi fare gibi kemirgenlerde bulunabilir. Bu sağlığımız tehdit eden haşereler karşı kesinlikle ilaçlama yapılmalıdır.İlaçlama yapılmadı takdirde kullandığımız ortak alanlarda haşerelerden bulaşabilecek hastalıkların yayılması çok kolay olur. Böcekler taşıdıkları bakterilerle insanlara doğrudan zarar verirler.Toplu yaşam alanlarında hızlıca yayılabilen böceklerle bulaşan hastalıklar bizimle birlikte taşıyıcı görevi üstlendiğimiz evlerimize yayılabilir ve burada ailemizi tehlikeye sokar.

Bunun dışında iş yerlerimizde böcek olması korkma, tiksinme, aşırı reaksiyon gibi sebeplerle başka problemlere de yol açabilir ve çalışan performansını düşürebilir. Uzun vadede baktığımızda bu iş gücü kaybına ve görünmez kazalara sebep olabilir. Lider sosyal hizmetler kaliteli ve sağlıklı ilaçlama hizmeti ile işyerlerinizi en az rahatsızlıkla böceklerden kurtarıyor. Garantili böcek ilaçlama yaptığımız işyerleri uzun vadede böcek problemi yaşamazlar.

İş yeri ilaçlama, öncelikle sorun ve kaynağı tespit edilerek kokusuz sıvı veya katı ilaçlarla haşere ve fare sorunlarınıza kesin ve en etkili yöntemleri uygulayarak son veriyoruz. Kullandığımız yöntemlerle mesai saatini harcamadan insanların işlerine ara vermesini gerektirmeyen kesin etkili ilaçlamalar yapıyoruz. Tüm İstanbul’da
hizmetinizdeyiz.